Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Adam Helma – Shots named by music

8. 12.-5. 1. / Rock Café / Fotografie

Do 5. 1. 2022 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, zdarma přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Adama Helmy – Shots named by music.

Výstava SHOTS NAMED BY MUSIC je orientovaná na krásy všedních okamžiků, jenž vystihuje jedna skladba. Křehká tvorba autora, který zachycuje obyčejné momenty citlivě a výstižně je propojena s hudbou. „Kreativita, vizuálno, vřelé mezilidské vztahy a ruční práce je to, co dělá moji duši nejlíp. Postupem času jsem došel k tomu, že se všechno snoubí v jídle.“ dodává autor výstavy Adam Helma.

O autorovi:
Adam Helma je mladý, nadějný fotograf z Tábora. Vystudoval obor architektura na ČVUT v Praze, ale nakonec se rozhodl opustit ateliér kvůli vášni pro jídlo a fotku. Pracovně se zaměřuje na focení koncertů, svateb, vernisáží a jídla.

Hudba na vernisáži: Gorále Originale PardubiciensisFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Adam Helma – Shots named by music