Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž a zahájení Riverside Arts Week

Jenom do čtvrtka 28.5.2015 bude v Pražské křižovatce – Kostele sv.Anny, Zlatá ul., Praha 1, (vstup průjezdem z Anenského náměstí) přístupná výstava Riverside Arts Week, která doplňuje divadelní (26.5. 18:30), unplugged hudební (27.5. 20:00) a velké hudební (28.5. 18:30) večery.

Výstava je přístupná denně od 9:00 do večera (během představení omezená možnost jejího prohlížení). Výstava je v přízemí i v 1.patře.

Riverside School je mezinárodní křesťanská škola rodinného typu, pro děti ve věku od 3 do 18 let.

Výuka probíhá v angličtině a je založena na britsko – amerických školních osnovách. Škola má již dvacetiletou tradici, byla založena v roce 1994.

Riverside School je otevřená dětem všech národností i náboženského vyznání.

Pro děti a studenty bez znalosti angličtiny je připraven dopňující program, který jim pomůže se tento jazyk naučit či se v něm zdokonalit. Pro žáky české národnosti nabízíme program Czech for Czechs, který je dovede ke složení povinných zkoušek z češtiny. Naše škola nabízí všem žákům individuální přístup a přátelskou atmosféru.

Riverside School v současné době navštěvuje více než 500 žáků z více než 40ti různých národností.

http://www.riversideschool.cz/cesky/o-riverside-school/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž a zahájení Riverside Arts Week