Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž a křest Jiří Weinberger, Pavla Hovorková: Verše – obrazy – nová kniha

Do 13.7.2016 bude v paláci YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1, denně od 8 do 21 hodin, zdarma přístupná v pasáži výstava Pavly Hovorkové a Jiřího Weinbergera: Verše – obrazy – nová kniha.

Novou knihu Jiřího Weinbergera (text) a Pavly Hovorkové (ilustrace) UČÍME DĚTI MYSLET A MLUVIT aneb VÍ TO KAŽDÁ KAPKA, přivítal její kmotr Jan Vodňanský. Ve stejném čase a na stejném místě byla otevřena výstava ilustrací Pavly Hovorkové. V průvodním programu vystoupili mj. trio ve složení Bětka Trojanová (lidová harfa), Matěj Heinzl (klarinet, saxofon) a Jiří Weinberger, které v domácím studiu Luboše Pavla nahrálo a nazpívalo 22 ze 101 básní a písní uvedené knihy. Obsah knihy je určen nejen dětem, ale také a možná především jejich rodičům, učitelům a vedoucím kroužků. Vydavatelem je edika – ALBATROS MEDIA, a.s.

Na obálku nové knihy se můžete podívat ZDE.

http://www.edika.cz/ucime-deti-myslet-a-mluvit-1/

http://www.j-w.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž a křest Jiří Weinberger, Pavla Hovorková: Verše – obrazy – nová kniha