Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž 3.části muzikantsko – výtvarného projektu 4Elements: Norbi Kovács

18. 4.-30. 4. / DSC Gallery /

Do 30.4.2018 bude v DSC Gallery, Dlouhá 5, Praha 1, v prostoru Vitra Collector´s Lounge v podzemí vzadu, na doptání přístupná zajímavá výstava fotografií Norbiho Kovácse v rámci 4Elements.

DSC Gallery uvádí muzikantsko – výtvarný projekt 4Elements:

Existují čtyři nezkrotné živly. Oheň, voda, země, vzduch.
DSC Gallery je představuje jako čtyři unikátní výtvarně – hudební elementy.
Honza Homola (Wohnout), Milan Cais (Tata Bojs), Norbi Kovács (Ivan Hlas Trio), Vladimír518 (PSH) jsou umělci, které zná veřejnost jako výtečné muzikanty, ale jejich výtvarná tvorba je také velmi populární a za tou hudební rozhodně nezaostává, je tedy na co se těšit.

Projekt vznikl ve spolupráci partnera DSC Gallery Petra Šece a kurátorky umění PhDr. Renáty Mužíkové, PhD., kteří se rozhodli propojit tyto osobnosti české hudební scény v originálním artovém projektu 4Elements, který startoval – ne náhodou – 4. 4.
Po celý duben tak budou v DSC Gallery k vidění Homolovy digitální akrylové obrazy, Caisovy abstraktní akvarely, Kovácsovy černobílé fotografie a komiksové kresby Vladimíra518.

Každý týden proběhne – za účasti kurátorky projektu a zástupců galerie – vernisáž jednoho z vystavujících, kterou hudebně doprovodí sám autor.
Akce začíná vždy v 18:30 ve spodní galerii DSC Gallery.

4Elements v DSC Gallery:

4/4 – Honza Homola Art332, zpěvák a kytarista kapely Wohnout – barevné, velkoformátové digitální obrazy dotvářené unikátní akrylovou technikou.

11/4 – Milan Cais, zpěvák a bubeník skupiny Tata Bojs – abstraktní akvarely.

18/4 – Norbi Kovács, zpěvák a kytarista Ivan Hlas Trio – černobílé fotografie.

27/4 – Vladimír518, rapper vystupující mimojiné s uskupením PSH a vůdčí osobnost labelu BigBoss – koláže.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž 3.části muzikantsko – výtvarného projektu 4Elements: Norbi Kovács