Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž 1+1=3 Anna Jožová, Vlastimil Šenkýř a KOMBOstudio, malby Petr Dejmek

Do 19. 1. 2022 bude v Mars science laboratory, Dělnická 27, Praha 7, po zájemce přístupná velmi zajímavá a krásná výstava uměleckých sklářů Anny Jožové a Vlastimila Šenkýře – KOMBOstudio, doplněná o malby Petra Dejmka.

Designéři skla Anna Jožová a Vlastimil Šenkýř začali společně fungovat pod svojí značkou KOMBO studio v roce 2021. Průsečíkem jejich tvoření je touha po experimentu ve skle a překračování již zajetých hranic a limitů. Jejich pilotním projektem jsou vázy stylizovaných tvarů žen a mužů, který nese stejnojmenný název KOMBOvases. Vázy dále rozšířili o atmosférická svítidla a lustry.
Oba autoři obohatí prostory i o vlastní autorskou tvorbu. Vlastimil představí projekty jimiž dobyl Talente 2020 v Mnichově, Anna zase objekty vystavené na Venice Design Biennial 2021. Výstavu doplní obrazy malíře Petra Dejmka.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž 1+1=3 Anna Jožová, Vlastimil Šenkýř a KOMBOstudio, malby Petr Dejmek