Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž #100 – Lappa studio / Silent Shapes

Do 15. 4. 2022 bude ve Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava Lappa studia: Silent Shapes.

Jak vypadá ticho? To vám na naší jubilejní 100. výstavě ukáže duo designérek stojících za oceňovaným studiem Lappa! Jejich originální akustické obrazy jsou navrženy tak, aby v interiéru odstraňovaly nežádoucí ozvěnu a zároveň svým majitelům přinášely vizuální potěchu. 

Více o Lappa studiu (www.lappastudio.cz):

Možná i vy jste se někdy setkali s nepříjemnou ozvěnou, která je toliko častá v dnešních moderních interiérech a kterou zapříčiňuje typická přítomnost velkých hladkých ploch. Odpověď na otázku, jak tento dnes stále častější problém účinně vyřešit a zároveň prostor vizuálně obohatit, najdete ve studiu Lappa, projektu designérek Anny Leschingerové a Lenky Preussové. Ačkoli na trhu existuje celá řada funkčních akustických panelů, tyto dvě spolužačky z pražské UMPRUM zpozorovaly potenciál v jejich estetické hodnotě. A tak se v roce 2018 zrodilo studio, které klientům na míru vytváří vizuálně poutavé panely, jejichž povrch se tak stává malířským plátnem.
Lappa studio získalo v roce 2021 několik prestižních ocenění: Czech Grand Design v kategorii Objev roku a ELLE Decoration International Design Awards.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž #100 – Lappa studio / Silent Shapes