Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž 1.Mezinárodního festivalu akvarelové tvorby v České republice (již skončeno)

Ve dnech 3.8. – 5.8.2018 se ve výstavní síni Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1, konal 1.Mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Mezinárodní festival akvarelové tvorby, který se konal pod záštitou Ministerstvo kultury ČR , Velvyslanectví Ukrajiny v ČR, pod hlavičkou celosvětové organizace akvarelistů IWS Globe a byl věnovaný 100. výročí česko- ukrajinských vztahů, pořádala Mezinárodní organizace akvarelistů ČR, z.s., zastoupená malířkou a zároveň kurátorkou výstavy Alexandrou Bryksou. V Galerii Mánes v Praze bylo vystaveno 455 děl ze 64 zemí z celého světa.

Pro návštěvníky byl připravený pestrý program: na každý den byly připraveny workshopy od malířských špiček akvarelové techniky, která ve světě zažívá „zlatou éru“, prezentace výtvarných potřeb a barev přímo od výrobců a distributorů a bohatý hudební doprovodný program.

Posláním Mezinárodní organizace akvarelistů je nejenom ukázat tvorbu této ušlechtilé světově techniky, ale i sdružování výtvarníků z celého světa, bez rozdílu národnosti, náboženství a rasy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž 1.Mezinárodního festivalu akvarelové tvorby v České republice (již skončeno)