Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Večer FOX design store a představení nástěnné malby Davida Mazance: Nekonečno

7. 9.-30. 9. / Fox Gallery / Design

7.9.2017 proběhlo u FOX Gallery v Domě U Zlatého Václava, Karoliny Světlé 32, Praha 1, představení nástěnné malby Davida Mazance: Nekonečno v rámci Betlémské kulturní noci.

Prvním z počinů, umění ve veřejném prostoru, je malba „Nekonečno“ na fasádě domu v ulici Náprstkova 4, jejíž autorem  je kmenový autor FOX, David Mazanec. Na tuto malbu navazují objekty na fasádě domu v Karolíně Světlé 32. Autory těchto objektů jsou studenti plzeňské Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara – Kateřina Villinová a Jan Šácha.

 

FOX Gallery – prolínání volného umění s designem. V příjemných středověkých prostorách vybírejte z nabídky dětských hraček, knih, fotografií pražského kubismu, Prahy obecně až po designové a umělecké předměty, obrazů, soch, ale také autorských šperků a módy vybraných českých designérů. Koncept zahrnuje též umělecké květinářství. V roce 2013 FOX Gallery nominována do finále Czech Grand Design.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Večer FOX design store a představení nástěnné malby Davida Mazance: Nekonečno