Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Světová premiéra nové řady chytrých telefonů nubia My Prague

8. 7.-8. 7. / Cafe Slavia / Design

8.7.2015 se v Café Slavia, Smetanovo nábřeží 2, Praha 1, konala světová premiéra nové řady chytrých telefonů nubia My Prague.

Luxusní značka telefonů, která je známa po celém světě, pojmenovala novou řadu telefonů právě po hlavním městě České republiky.

Akce se zúčastnila řada osobností, zástupců komerční a státní sféry z Čech i okolních států.

Celou akcí provázela moderátorka TV Nova, Emma Smetana.

Luxusní lifestylový telefon má nové speciální funkce, které zatím žádný jiný telefon na světě nemá, například v oblasti zpracování fotografií.

Světoznámá značka nubia včera představila novou řadu chytrých telefonů s názvem nubia My Prague. Luxusní značka telefonů nubia, známá po celém světě, pojmenovala novou řadu telefonů právě po hlavním městě České republiky. V duchu historie, umění, kultury hlavního města se nesla i speciální prezentace, mj. spoluvytvořená právě novým telefonem nubia.

V dnešní době už si snad nikdo z nás nedokáže představit život bez mobilního telefonu. Chytré telefony využíváme nejen k telefonování, ale také k vyřizování pracovních povinností, ať už emailem nebo jinou aplikací, hrajeme hry, komunikujeme přes sociální sítě a v neposlední řadě fotíme.
Cílem mobilních technologií je usnadnit nám život, ale zároveň nás často od reálného života odvádějí.
Filozofií značky nubia je právě zbořit tento pohled na svět mobilních technologií. Proto vznikla nubia My Prague, která zaujme nejen svým hřejivým designem, ale i funkcemi, které umožní každému uživateli zkusit si být na chvíli umělcem a vytvořit tak fotografie nebo videa, která budou mít díky vybavení telefonu špičkovou kvalitu.
A proč právě Praha? Naše hlavní město inspirovalo vedení značky nubia právě svojí kulturou, historií a uměním, a tak se rozhodlo po něm pojmenovat novou řadu těchto telefonů. Prezident Dr. Li strávil se svým týmem v Praze devět dní, při nichž zachytil novým telefonem více než 300 scenérií.

Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními.

Nubia My Prague nabízí kreativní aplikaci Left Face Principle, která zobrazuje při focení selfie levou stranu uživatele.

Pomocí funkce Time – lapse (sled snímků, které jsou lidskému oku promítány tak rychle za sebou, že jednotlivé obrazy splynou v pohyb) dokáže každý vytvořit nezapomenutelné video.

Během focení s nubia My Prague je uživatelům nabízena možnost použití některého z mnoha filtrů, jež pomohou dodat výslednému snímku ten správný efekt.
Značka chytrých telefonů nubia byla založena týmem visionářů 31. října 2012. Zavázala se nabízet prémiové produkty a služby zákazníkům, kteří akcentují lepší život a rádi objevují nové věci. Zakladatel Dr. Li Qiang společně s dalšími třinácti spoluzakladateli nyní vedou společnost tak, aby mohla působit celosvětově.
Značka nubia je již nyní etablována v Číně, Severní a Jižní Americe, severní Evropě, Rusku, jihovýchodní Asii a Indii a rovněž i na dalších trzích.
Její portfolio telefonů zahrnuje série Z5, X6, Z7 a Z9. Stojí za povšimnutí, že letos nubia upoutala na sebe pozornost v celém světě tím, že uvedla jako první bezrámečkový smartphone Nubia Z9.

Jako telefon je první celosvětově, který zahrnul zajímavou funkcionalitu fotoaparátu SLR (Single Lens Reflex). Smartphony nubia se rychle stávají velmi známé jako SLR telefony. Tyto produkty jsou známy tím, že disponují těmito klíčovými ukazateli: kamera zachycující čistý obraz, dostupností po celém světě díky síti, bezrámečkovému designu, Frame interactive Technology (FiT) a technologií rozpoznávání otisků prstů (TiO). Značka získala hodně pozornosti, když byl tento telefon spatřen v rukou čínské první dámy Peng Liyuan na mezinárodní akci v Německu.

Více informací na www.nubia.cn.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Světová premiéra nové řady chytrých telefonů nubia My Prague