Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Studio Revír odráží

14. 6.-2. 9. / Kvalitář / Design

Do 2.9.2016 bude v Galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1, přístupná výstava – instalace nábytku, porcelánu a dalších designérských kousků studia Revír.

Mladá a talentovaná dvojice designérů vůbec poprvé připravila samostatnou výstavu. Miroslav Nachlinger a Martina Kleinová svět designu zaujali už na letošním Designbloku. Pro galerii Kvalitář připravili ještě něco navíc. Nepromeškejte to!

Studio Revír je nové české designérské studio zaměřující se na tvorbu vlastní kolekce nábytku, produktů a návrhy interiérů nebo drobné architektury. Studio tvoří dva čerství absolventi Fakulty Umění a Designu v Ústí nad Labem, Martina Kleinová a Miroslav Nachlinger.

http://studiorevir.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Studio Revír odráží