Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní zahájení festivalu Fotosféra expozicí HolešoviceNOW

Do 16.9.2016 bude na venkovních panelech před Atrium Classic 7 business parkem, Jankovcova 49, Praha 7, přístupná venkovní fotografická výstava festivalu Fotosféra -expozice HolešoviceNOW.

Výstava se pak 17.9.2016 přesune jen kousek na hlavní festivalový den na Kostel na lodi v Holešovickém přístavu.

Festival FOTOSFÉRA má již své místo na kulturní mapě v Pražských Holešovicích. Esencí jsou dvě klíčová témata – fotografie a zážitek. Zážitkový festival fotografie Vás vtáhne v osobní rovině do dění jednotlivých jarních a podzimních eventů – workshopů, výstav či setkání s osobnostmi české i světové fotografické sféry.FOTOSFÉRA se koná na Praze 7 – Holešovicích a již tradičně startuje zahájením venkovní panelové výstavy s názvem HolešoviceNOW. Uvidíte zde rozsáhlou mozaiku fotografií z veřejné instagramové galerie, kterou tvoří komunita lidí pod označením #holesovicenow.

Výstava reflektuje to, jak vidí současné Holešovice a jejich postupnou přeměnu lidé, co zde žijí, studují či pracují. Výstava je v září volně a zdarma přístupná ve venkovním atriu areálu komplexu Classic 7 Business Park.Každý rok se program festivalu vyvíjí, snažíme se přinášet stále nové a zajímavé zážitky pro lidi, kteří fotografií žijí i pro ty, pro které je fotka jen zábavou či nástrojem práce se sociálními sítěmi.

http://www.festival-fotosfera.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní zahájení festivalu Fotosféra expozicí HolešoviceNOW