Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní večer 25 let Ligne Roset v Praze – legendární francouzský nábytkový design

14. 6.-30. 6. / DOX / Design

14.6.2018 se v novém objektu DOX+, Poupětova 3, Praha 7, konal slavnostní večer 25 let Ligne Roset v Praze.  Pokud si chcete jít nábytek prohlédnout / zakoupit, tak jej najdete v showroomu ve Florentinu (kontakty zde na konci).

Francouzská značka Ligne Roset oslavuje v letošním roce 25 let svého působení na českém trhu. U této příležitosti uspořádala 14.června v novém multifunkčním prostoru DOX+ prezentaci ikonických kusů své produkce. Speciálními hosty večera byli Antoine Roset, ředitel marketingu a koordinace trhů Roset Group a Patrice Bert, CEO Roset Möbel GmbH, zodpovědný za trhy Německa, Rakouska a zemí střední a východní Evropy.

Ligne Roset patří mezi nejvýznamnější výrobce autentického designového nábytku na světě. Během 150 let své existence se značka Ligne Roset stala symbolem moderního životního stylu. V úzké spolupráci s předními světovými designéry, jako jsou Pascal Mourgue, Ronan a Erwan Bourroullecovi, Pierre Paulin, Didier Gomez, Christian Werner, Inga Sempé či Peter Maly, vycházejí z dílny Ligne Roset ikonické produkty, které sbírají mnohá ocenění.
“Těší nás, že na tento list se zapsalo také české designérské duo Dechem Studio, které pro Ligne Roset navrhlo sérii váz Bandaska”, říká Monika Klimplová, která značku Ligne Roset zastupuje v České republice.

V prostorách nového showroomu v Atriu obchodního komplexu Florentinum nabízí na ploše 250m2 kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků. Produkty Ligne Roset v sobě snoubí vysokou kvalitu provedení, funkčnost, pohodlnost a nadčasový design přetrvávající celé generace.
Díky spolupráci s firmou 440 Audio naleznete v novém showroomu Ligne Roset rovněž unikátní zakázkové gramofony, doplněné o špičkové audio komponenty vybírané s ohledem na synergii s daným prostorem a vkusem klienta.

Díky osobitému rukopisu každého z designérů je společnost Ligne Roset schopná oslovit všechny generace a zařídit jak klasický, tak moderní interiér dle individuálních představ a přání zákazníka. Ucelená kolekce minimalistického nábytku a solitérních doplňků vyniká prvotřídní kvalitou a funkčností. Každý kus je originál, zákazník si může vybrat ze široké škály provedení a barev. Každý rok navrhují pro Ligne Roset renomovaní designéři nové kolekce, se kterými přichází do interiérů osobitost a elegance s originálním, harmonickým a inspirativním výsledkem.
“Vytváříme svět odvážného a krásného designu, v němž se některé výrobky, jako například sedací nábytek Togo nebo pohovka Ploum, staly klasikou designu 20. století”.

Za dobu své existence se značka Ligne Roset stala symbolem moderního životního stylu s rukopisem nejvýznačnějších světových talentů designu své doby. Jako přední francouzská nábytkářská firma zastřešující design i výrobu a provozující vlastní distribuční síť, Ligne Roset určuje nové trendy díky své ucelené kolekci nábytku, příslušenství, svítidel, koberců, textil a doplňků.

Ligne Roset představuje svět, v němž u každého výrobku myslí designér na to, aby lahodil jak oku, tak duši.

Ligne Roset showroom
Florentinum – budova Atria
Na Florenci 15, Praha 1
T: +420 281912186
E: prague@ligne-roset.cz
www.ligne-roset.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní večer 25 let Ligne Roset v Praze – legendární francouzský nábytkový design