Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní uvedení Alex Jindrák & Lu Jindrák Skřivánková: 2. kolekce NFT 202206 by GMA

28. 6. 2022 se ve veřejně nepřístupné lokalitě WPP Campusu, Bubenská 1, Praha 7, konalo slavnostní uvedení Alex Jindrák & Lu Jindrák Skřivánková: 2. kolekce NFT 202206 by GMA v kolaboraci se CGI Artist Ondřejem Rakušanem.

Jedná se o unikátní objekt, který vychází z již vytvořeného 3D modelu, který používáme v NFT kolekci 202204. Jedná se o převedení 3D modelu v digitálním světe zpátky do reálného světa pomocí 3D tisku, který je speciálně vyvinutý ve spolupráci s PrusaLabem. Tento objekt je unikátní svým zpracováním a to propojením malířské intervence Lucie Jinak Skřivánkové a následného kolorováním barvami. Dále se můžete těšit na představení nových AR art tisků, které vycházejí též již vzniklých NFT derivátů. Tyto tisky lze zakoupit namístě v limitované sérii 15 kusů.

Aktuální kolekce NFT 202204:
https://opensea.io/collection/202204Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní uvedení Alex Jindrák & Lu Jindrák Skřivánková: 2. kolekce NFT 202206 by GMA