Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření Vnitroblocku a výstava 5 x 5

31.10.2016 proběhlo slavnostní otevření Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7.

Jeho součástí byla vernisáž výstavy 5 x5 – pětidílného českého fotoprojektu zachycujícího pět sportovců v pěti různých urbexových lokacích.

Pětidílný český fotoseriál ukazuje pět sportovců v pěti urbexových lokacích. Zachycuje pohyb v místech, která chátrají, jsou časem zapomenutá nebo v nich zřídka spočine lidská noha. Právě takové prostředí nejlépe kontrastuje s mladými sportovci a jejich energií, kterou do těchto míst přinášejí. Vzniká tak propojení urbexového fenoménu a sportovního talentu, který opuštěným lokacím vtiskává nový rozměr.

Pro tento projekt byli osloveni mladí talenti, kteří milují svůj sport a objevování nových výzev:
Továrny – Freerunning – Tomáš Čapek
Železnice – Skateboarding – Kryštof Mizur
Zříceniny – Slackline – Lukáš Černý & Michal Pírek
Střechy – Tanec – Julie Šurková
Přístavy – Trial Bike – Tatiana Janíčková

Další části programu byly:

možnost vytvořit si vlastní tričko se #SIGNATURE designem pomocí sítotisku.

Live ilustrátoři Dominik Miklušák a Longhi.

Food trucky Crush Street Food, Mikey’s Little Sins

DJs: DJ Benny, N’zym

Chtěli jsme na Smíchově probudit sport, kulturu a zábavu a oživili jsme pro vás všechny Radlickou – kulturní sportovnu. Chybělo nám ale místo, kde přes den posedět s kamarády, dát si dobrý kafe a prohlédnout si mladé šikovné umělce a tak jsme společnými silami proměnili bývalou opuštěnou truhlárnu na Kavárnu co hledá jméno.

Tentokrát jdeme dál a na opačné straně Prahy. Jeden barák už nám nestačí a chceme pro vás probudit celou ulici. Mezi Tusarovou 31 a Dělnickou 32 chceme vytvořit multifunční útočiště pro všechny kreativní duše – kavárenské povaleče, jedlíky, tanečníky, pro všechny s láskou k designu a módě a hlavně všechny, kteří milují Prahu a život!

Sledujte, jak rychle nám to půjde tentokrát! #VNITROBLOCK

Módním trendům oděvních řetězců se můžeš přizpůsobit nebo se vůči nim vymezit. My jednoznačně volíme druhou možnost, a proto sázíme na originalitu českých a slovenských návrhářů/designérů s unikátním rukopisem. Nebaví nás rychlý výběr zboží a ještě rychlejší cesta s kreditkou k pokladně. U nás si dej klidně na čas a nech si poradit od profíků, kteří to, co prodávají, znají do nejmenších detailů.

Signature je prostor, kde si můžeš kromě oblečení, doplňků a věcí do bytu koupit i drink, dobře se najíst, přijít se podívat na prezentaci nové kolekce nebo se sejít s partou na našem workshopu. Příjemnou atmosféru tohohle místa dokresluje živá muzika nebo vystoupení DJs.

My, co stojíme za Signature, neoddělujeme práci a zábavu, protože děláme to, co nás baví. Pořád hledáme inspiraci, jak věci zdokonalovat a posouvat o kus dál. Ve všem fungujeme zásadně na doraz – jsme už prostě takoví. A stejný je i tenhle projekt.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření Vnitroblocku a výstava 5 x 5