Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření privátní galerie aukčního domu Zezula

23.4.2018 byla slavnostně otevřena privátní galerie aukčního domu Zezula, Thunovská 18, Praha 1 – Malá Strana.

V rámci týdne umění 23. – 29.4.2018 je Galerie Zezula otevřena takto: Út – Pá 14 – 19, So 12 – 19, Ne 10 – 15.  V úterý a v pátek jsou v galerii navíc přednášky.

Dále pak bude možná návštěva pro vážné zájemce do 31.5.2018  (nutnost se nejméně 1 den dopředu objednat).

K vidění zde jsou vybrané kousky od starožitností, přes staré mistry (Breughel, Savery), modernu (Gris, Kotík, Matal..) po fotografie (Drtikol, Sudek, Rössler..) a užité umění. Jedná se o soukromou galerii, odnož brněnského aukčního domu Zezula.

Výjimečné věci výjimečným lidem. Pod tímto mottem nabízíme svým klientům možnost setkání v exkluzivních prostorách jednoho z historicky významných malostranských paláců.

Diskrétní prostředí umožňující nerušené prožití výjimečných okamžiků s lidmi mezi vybranými artefakty tohoto i minulých století. Studiollo současného sběratele, galerie nabízející neotřelá spojení překonávající čas i kultury tohoto světa. Výzvy a inspirativní propojení starého umění s novými médii, fotografií a uměleckým řemeslem. Individuální přístup nejen k privátním klientům a jejich sbírkám, ale i možnost nabídnout vrcholná díla vlastních sbírek pohledům znalců a milovníků umění. To a ne jen to je pro Vás otevřená Galerie Zezula.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření privátní galerie aukčního domu Zezula