Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření obchodu Friendly Suits

27. 10.-27. 10. / Friendly Suits / Móda

27.10.2015 proběhlo slavnostní otevření obchodu Friendly Suits, Panská 5, Praha 1.

Zakladatelé Friendly suits představili exkluzivní kolekci rámových bot, které vyvíjí s legendárním Erikem Martinem Lawartem a řadu dalších nových kousků z jejich dílny.

Sháníte oblek. Váš vkus se ale nespokojí s obyčejnou konfekcí. Chcete oblek na míru, tvarovaný přesně na vaši postavu. Ale žádné Thajsko nebo Hongkong. Zároveň se nechcete nechat zruinovat v drahém krejčovství. Proto jsou tu Friendly Suits. Šijeme v přátelském duchu a za přátelskou cenu.

Ušijeme vám oblek na míru od 9990 Kč. Z kvalitních látek bez umělotin. Českýma rukama. Špičková měřenka jako z proslulých krejčovství.

Jestli pro vás oblek není jen nutné zlo, ale vyjádření toho nejlepšího vkusu, kontaktujte nás a domluvíme si konzultaci.

Pište na chcioblek@friendlysuits.cz nebo volejte na 737 684 897 nebo 774 748 490.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření obchodu Friendly Suits