Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření nového ateliéru KS Textile Art

20. 9.-30. 9. / KS Textile Art / Móda

20.9.2019 proběhlo slavnostní otevření nového ateliéru KS Textile Art na adrese Táborská 34, Praha 4 – Nusle.

Kateřina Soukupová – zakladatelka KS Textile Art o sobě píše:

Jmenuji se Kateřina Soukupová a jsem textilní výtvarnicí. Vystudovala jsem obor Tvorba hraček a dekorativních předmětů na pražské SUPŠ a v roce 2000 jsem diplomovala v ateliéru Textilní tvorby na VŠUP v Praze.

V mé dílně KS Textile Art, která je zároveň také malinkatou prodejnou, vznikají ručně tkané koberce na míru – kelimy, vlněné a piknikové deky, propojením materiálů také jedinečné polštáře, dále bavlněné ubrusy, prostírání, povlečení.

Prodejní ateliér najdete na adrese Táborská 34, v Praze 4, kde koupíte nejen textilní výrobky z mého ateliéru, ale také ručně ušité hračky od Evy Kerhartové, háčkovaná zvířátka od Ivany Urbánkové, český porcelán od Nela-porcelán, pyžama a noční košilky od Lucie Tučné a další české řemeslné produkty. Každý výrobek z mé dílny, buď ručně ušitý nebo utkaný, je originálem z přírodních materiálů a vyrobený s nadšením a láskou k české tradici. A věřte, že každý kousek vám bude sloužit dlouhá léta.

Pokud právě nepracuji na nových textiliích, tak vytvářím textilní dekorace pro filmy a reklamu. Spolupracovala jsem na filmech a seriálech pro tuzemské i zahraniční produkce, jako například Knightfall , 12 Monkeys, Čertí brko, Ophelia, Carnival Row, 1.Republika, Underworld : Blood Wars  a pro klienty Innogy, Český lev,  Tiger beer, Cheerios a mnoho dalších.

Přijďte si prohlédnout a dotknout se mých výrobků a nebo se jen zastavit na kus řeči s kávou. Případně se nestyďte napsat nebo zavolat, ráda Vám pomůžu s Vaším výběrem a poradím.

Kateřina SoukupováFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření nového ateliéru KS Textile Art