Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření knihkupectví ArtMap v Praze

12.9.2016 proběhlo slavnostní otevření nového knihkupectví ArtMap ve Vojtěšské 18, Praha 1 (kousek od Národního Divadla).

Knihy, které jinde nenajdete – publikace o umění, katalogy, monografie, autorské knihy, teoretické texty, specializované časopisy, knihy o filmu, divadlu a hudbě, audio, DVD, komiksy, výběr knížek pro děti a další.

Rádi podporujeme autorské projekty a tituly, které se nedostanou do běžné distribuce.

ArtMap je na českém území ojedinělá informační platforma zaměřená na současné umění. Vedle od roku 2008 pravidelně vycházejích tištěných map poskytujících přehled výstav a galerií v Praze a Brně, provozuje portál artmap.cz, který pokrývá dění ve výtvarném umění v celé ČR.

ArtMap provozuje knihkupectví zaměřené na publikace o umění http://bookstore.artmap.cz/ s třemi pobočkami v Praze a Brně.

Distribuce tištěných ArtMap:
Najdete je v galeriích, vybraných kavárnách, kinech, infocentrech.

ArtMap Videochannel: www.youtube.com/user/artmapczFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření knihkupectví ArtMap v Praze