Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření Galerie u lanové dráhy

1.6.2020 byla slavnostně otevřená nová Galerie u lanové dráhy, U lanové dráhy 1, Praha 1 – Malá Strana. První skupinová výstava umělecké skupiny Art Attack je zde přístupná do 31.12.2020.

Vystavují tito členové skupiny: Marcell Vallas, Dagmar Kocůrkova, Irena Prochazková, Natali Sofina, Honza Růžička, Luděk Bari, Markéta Podhůrská, Markéta Lemberk, Alena Bery, Tomáš Zika, Ivona Danzinger a Štěpánka Koutná.

V nové galerii G.U L.D. na Malé Straně bychom rádi představovali umění nejen členů spolku Art Attack a jiných současných českých umělců, ale také zahraničních umělců, kteří bydli v České republice. Chceme, aby se umění stalo běžnou součástí života lidí, ať se jedná o šperk nebo sochu či obraz.
 
Po úspěšném otevření ,,Galeria San Luis,, v historickém malém městě ve Španělsku, jsme začali hledat prostory pro galerii v hlavním městě České republiky, v Praze. Měli jsme štěstí naši galerii a svoje představy realizovat v historické části Prahy a to U lanové dráhy 1 na Malé Straně. Umístění G.U L.D. je přesně to, co jsme hledali. Právě tady budeme představovat ty , kteří milují umění a to ne jen pasivně, ale i aktivně.
 


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření Galerie u lanové dráhy