Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní odhalení výmalby reggae klubu Kiki Ward autorky Milady Tyler – nová verze 2020

28. 8.-31. 12. / Kiki Ward Music Bar / Ilustrace

28.8.2020 proběhlo slavnostní odhalení nové verze výmalby reggae klubu Kiki Ward, Prokopova 1, Praha 3

Výtvarnice Milada Tyler se neomezuje pouze na jeden umělecký směr. Její prioritou je malba obrazů (olej, plátno ve stylu fantasy).

Se stejným nasazením se věnuje výtvarnému zpracování interiérů, obalům CD, návrhům na tetování a přebalům knih. Příležitostně pracuje jako výtvarník pro reklamu a film.

Její práce je možno vidět v několika pražských klubech kde jsou její věci k vidění. 
„Nikdy mě nenapadlo, že by mě mohlo uživit kreslení po klubech. Najednou se to stalo a ja se nestačím divit a nestíhám malovat.“ Prohlásila autorka.

„Mám rozpracovaný další klub a jak bude ve finále vypadat? Malba roste pod rukama a žije si svým způsobem samostatně. Samo si to řekne co to potřebuje. Takže na výslednou verzi jsem sama zvědavá a nechám se společně s Vámi překvapit. Prozradím jen to, že majitel má rád vlky a reggae.“ Dodala autorka se smíchem.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní odhalení výmalby reggae klubu Kiki Ward autorky Milady Tyler – nová verze 2020