Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní křest knihy Olgy Path Štiplové: Zmrzlina s příchutí záměru

25.4.2016 proběhl v restaurantu Avion 58, Komunardů 42, Praha 7, slavnostní křest knihy Olgy Path Štiplové:  Zmrzlina s příchutí záměru.

Křtu, který měl krásně sjednocený zmrzlinový vizuál, se zúčastnila řada více či méně známých osobností pražského kulturního a bulvárního světa.

Autorkou ilustrací v knize i na obalu je malířka a ilustrátorka Kateřina Slunečková. Její originály byly na místě vystaveny a je i možnost je zakoupit (www.sluneckova.com).

Anotace knihy:

Olga Path Štiplová

Zmrzlina s příchutí záměru

Autorská prvotina někdejší známé pražské večírkové reportérky a fotografky zachycuje několik let života, kdy se dívka, původem z moravského maloměsta, během krátké doby ocitá v ostré realitě mediálních i mezilidských manipulací. Kniha se nevyhýbá popisu leckdy velmi choulostivých a ošemetných situací, spojených jak s problematickými vztahy, tak s věčným hledáním podnájmu, vyděláváním peněz a seberealizací v pohnuté fázi života. Metaforou pro nekonečnou spirálu běhu světa, který se i přes veškeré karamboly a tragické události točí stále dál a dál, je právě představa točené zmrzliny.

Kniha je k dostání na:

https://www.kosmas.cz/knihy/216181/zmrzlina-s-prichuti-zameru/

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní křest knihy Olgy Path Štiplové: Zmrzlina s příchutí záměru