Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Sans Souci | Designblok 18 – prezentace exkluzivních svítidel

25. 10.-31. 10. / Sans Souci Lighting / Design

Do 29.10.2018 bude v rámci Designbloku 2018 vyjímečně přístupný showroom exkluzivních svítidel Sans Souci v Domě módy na Václavském náměstí 58, Praha 1. Dále pak bude možné si návštěvu domluvit jen vážným zájemcům z řad sběratelů.

Značka svítidel Sans Souci zpřístupní v rámci letošního Designbloku svůj nový showroom na Václavském náměstí. Showroom pak zůstane přístupný široké veřejnosti po celou dobu konání festivalu, až do 29. října.

Návštěvníky přivítá exkluzivní prostor showroomu v 5. patře Domu Módy, který nabízí jedinečný pohled na sochu sv. Václava a celé náměstí. V průběhu večera pak hosté nahlédnou do světa aktuální tvorby značky Sans Souci. Z ní stojí za zmínku například dynamické svítidlo Aurora imitující polární záři. Tento designový kousek svítí v showroomu celou noc, a je tak dobře viditelný přímo z Václavského náměstí.

Značka Sans Souci ve své tvorbě elegantně propojuje poctivé sklářské řemeslo, moderní technologie i výjimečný design. Jejich práce zdobí soukromé rezidence a paláce, luxusní jachty, hotely a restaurace i nákupní centra po celém světě. “Snažíme se přicházet s řešeními, která se dají různě modifikovat tak, aby byla aplikovatelná do různých typů interiéru,” doplňuje Martin Cháb, majitel firmy.

Sans Souci bude jedním z vystavovatelů, kteří na Designbloku představí svou práci ve vlastních prostorách. Téma letošního ročníku, Oslava, odkazuje nejen k 100. výročí založení Československa, ale zároveň i k dvacetileté tradici největší přehlídky módy a designu ve střední Evropě.

Další informace o Sans Souci najdete na www.ss-gd.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Sans Souci | Designblok 18 – prezentace exkluzivních svítidel