Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Release nového merche KOKI9 (s výstavou fotografií)

29.8.2019 se v DARK concept store, Kamenická 20, Praha 7, konal release nového merche KOKI9. Výstava fotografií je zde přístupná už jen 5.9.2019.

Po úspěšné kolekci triček, která propojovala ženy, které chtějí být samy sebou a nenechají se ovlivnit toxickým vztahem, je tu další merch od make-up artistky a visuální umělkyně Kateřiny Mlejnkové alias Koki9.

Tentokrát kolekce není omezena velikostí, věkem ani střihem. Je pro všechny a každý ji jinak nosí.
Je pro lidi, kteří jsou otevřeni životu.

Co o kolekci říká sama Koki?
Tričko vychází ze střihu mého přítele. Znázorňuje generační svobodu. Tričko pojímám jako místo k vystavení fotografické koláže mého autoportrétu a portrétu mojí babičky. Chci vyprávět zkušenost, že ani když jste jakýkoliv, nemusí to ničit vztahy mezi rodinou a ani vztahy obecně.
Týká se to hlavně tetování, extravagantního vzhledu a vlastního pojetí nahoty.

V rámci releasu je v prostorách DARK / Concept Store výstava fotek související s celým tématem kolekce.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Release nového merche KOKI9 (s výstavou fotografií)