Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

První vernisáž v Galerii Mega A / vestibul stanice MŮSTEK, výstup Václavské náměstí

Do 30. 9. 2022 je v nově otevřené pobočce Galerie MEGA, podchod metra Můstek, výstup Václavské náměstí, přístupná unikátní prodejní výstava printů autorů nějakým způsobem napojených na galerii MEGA. 

Nová Galerie Mega právě přijíždí do stanice Můstek. Dlouhé čekání je u konce a my máme to potěšení představit vám nový prostor pro umění. Jsme rádi, že Mega postupně roste metrem a dává tak příležitost dalším street art umělcům vyzkoušet jaké to je, vystavit svá díla v galerii. Tentokrát vám představíme tvorbu našich umělců v podobě sběratelských printů. Každý je zpracovaný zcela odlišnou technikou, to co mají společné je téma. Printy jsou vytvořené v rámci oslav nové galerie, tedy tématem je samotné metro, galerie a písmeno M. Přijďte za námi oslavit nový prostor a umění v něm. Můžete se těšit na printy od Zeb One, David Strauzz, Klára Sedlo, Eva Fajčíková, Seok, Keaps, Juraj Ďuriš, Akrobad, Obras, Tomáš Hric, Tomáš Javůrek, Jakub Uksa nebo Maxim LA. Každý z printů ukazuje styl samotného autora a opravdu je na co koukat!
 


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
První vernisáž v Galerii Mega A / vestibul stanice MŮSTEK, výstup Václavské náměstí