Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prodejní výstava abstraktních obrazů PauloM Artist v Café Jirásek

Do 31. 8. 2023 je v příjemném Café Jirásek, Evropská 664/134, Praha 6 (přímo u metra A Bořislavka), přístupná krásná prodejní výstava abstraktních obrazů PauloM Artist.

https://www.paulomartist.cz/

Autor o sobě píše:

Ahoj, jmenuji se Pavel, narodil jsem se v roce 1980 a pocházím z východního Slovenska nedaleko od slovenských hor Tater.

Věnuji se malování akrylovými barvami na plátno. Z počátku mé tvorby se jednalo hlavně o kytky, louky, krajiny, moře. Postupně má tvorba přechází do abstrakce, která se stala mou inspirací pro další tvorbu. U abstrakce mě fascinuje ta naprostá malířská svoboda.

Při tvorbě nového obrazu nikdy předem nevím, jak bude konečné dílo vypadat, a to je adrenalin, který mi dává energii do další práce.

Má tvorba je poskládána z mých aktuálních pohledů na svět a momentálních nápadů, které ovlivňuje má nálada. Doušek kvalitního vína a smyslná vážná hudba dávají svým spojením mysli a tělu harmonii, kterým směrem a kterou barvou se štětec po plátně vydá…

Pokud jste projekční kancelář, věnujete se například bytovému designu, zařizujete domy, byty, či kanceláře  a hledáte originální obrazy, které dají vašemu návrhu interiéru ten správný dojem, nebojte se ozvat a můžeme spolu navázat spolupráci.

Je možné namalovat obraz podle vašich představ(rozměr, barevnost, apod.), nebo si můžete vybrat už z hotových obrazů, které jsou k dispozici.

Můžete se ozvat pokud provozujete restauraci, kavárnu, hotel, penzion, nebo galerii a máte zájem si zakoupit obrazy, nebo se domluvit na výstavě ve Vašich prostorách, kde Vám mohou má originální díla prostory zkrášlit a zatraktivnit pro Vaše hosty.

Pokud provozujete kadeřnictví, nebo jste ateliér s kytkami a je možnost u Vás obrazy pověsit a zajímala by Vás spolupráce neváhejte mi napsat a můžeme něco vymyslet.

Pokud vyrábíte tapety, plakáty a líbí se Vám styl mé tvorby, je možné se domluvit a začít 
spolupráci v této oblasti a motivy mých obrazů tak dostat do jiných rozměrů a na jiná média.

Jsem otevřen dlouhodobé spolupráci.

Těším se na Vaše nápady, postřehy a názory.

Proč neudělat život hezčí barevnými obrazy a nespojit tak příjemné s užitečným….

https://www.facebook.com/paulomartist/

https://www.paulomartist.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prodejní výstava abstraktních obrazů PauloM Artist v Café Jirásek