Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prodejní benefiční výstava Art for Amnesty

20. 11.-23. 11. / NoD Roxy / Kresba

Jenom do 23.11.2019 bude v galerii NoD, Dlouhá 33, Praha 1 (první patro za kavárnou), přístupná zajímavá benefiční výstava Art for Amnesty.

Srdečně Vás zveme na benefiční výstavu Amnesty International.
Vystavující: Krištof Kintera, Alžběta Jungrová, Petr Sís, Josef Bolf, Lenka Klicperová, Tomski a Polanski, Veronika Holcová, Lubomír Typlt, Ivan Ouhel, Petr Písařík, Marie Šeborová, Patrik Hábl, Pavel Příkaský, Zdeněk Hůla, Pavel Mrkus, Richard Kočí, Jana Vojnárová, David Cajthaml, Jan Gemrot, Marek Ormandík, Gabriela Nováková, Jaroslava Severová, Michal Tomek, Filip Dvořák, Václava Zouplnová, Adina Šulcová, Filip Messiereur, Kristina Fingerland, Hana Jakrlová, Oleg Slepcoff, Lucie Skřívánková, Alena Anderlová a další.

Spolupracujeme s odvážnými a odhodlanými umělci a umělkyněmi, kteří nás podporují svými díly, které následně putují k Vám domů a nám umožňují už dlouhá léta usilovat o dodržování lidských práv.

Jako každý rok, sejdeme se, abychom bojovali za lidská práva všech bez rozdílu, podpořili ty v nesnázích a udělali sami krok k lepšímu světu.

Letos se zaměříme na lidská práva v době klimatické krize.

Je zřejmé, že klimatické změny mají už v tuto chvíli nesmírné důsledky na lidská práva. A tyto důsledky budou čím dál silnější. Na místě Vám poskytneme detailnější analýzy o současném stavu zhoršujících se podmínek v důsledku klimatických změn. Také budete mít možnost podepsat petici zasazující se o ochranu amazonských aktivistek a výzvu, aby země, které mohou za nárůst emisí uhlíku, přijaly zodpovědnost.

Kurátorky: Radka Ivančová, Mia Milgrom

Katalog na: https://www.amnesty.cz/data/file/4718-art-for-amnesty-katalog-2019.pdf?version=1573367041

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prodejní benefiční výstava Art for Amnesty