Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prezentace módní kolekce Lenky Štěpánkové: Jsem něžná

13. 10.-16. 12. / Showroom 26 / Móda

Pouze vážní zájemci mohou po předchozím telefonickém objednání navštívit prezentaci módní kolekce Lenky Štěpánkové: Jsem něžná.

Nové kousky jsou inspirované sovou sněžnou a jsou ušité z přírodních materiálů, černé a bílé barvy. Celá kolekce se nese v duchu nadčasovosti, není zaměřená pouze na období S/S nebo F/W. Návrhářka chce tímto krokem podpořit důraz na slow fashion a udržitelnou módu. Téměř všechny modely totiž jdou kombinovat celoročně.

Značku JSEM založila v roce 2012 designérka Lenka Štěpánková.

Značka se nese ve znamení ženskosti, originality a zejména elegance se zakódovanou jednoduchostí,
která vzniká díky sofistikovaným detailům. Použití kvalitních materiálů jako hedvábí, bavlny, vlny, kůže a dokonalé zpracování je jednou z hlavních předností značky. Tato značka je originální, stejně jako jakákoliv ženská osobnost. Snaží se vyzdvihnout ženskou podstatu, respektuje ji, ale nemění.

MgA. Lenka Štěpánková je absolventkou ateliéru Design oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Během studia spolupracovala s firmami: Augustin Teboul, Essi, Pietro Filipi, Moděva a s pražským Simple concept store.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prezentace módní kolekce Lenky Štěpánkové: Jsem něžná