Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem

28.5.2015 proběhla na terase ve 4.patře obchodního domu Tesco MY, Národní 26, Praha 1, prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem.

Egoé je značka založená společností mmcité, jež se dlouhodobě zabývá designem a výrobou moderního městského mobiliáře. egoé přenáší zkušenosti mmcité z veřejného do soukromého prostoru. Byla založena v 2005 s cílem přinést nové výtvarné prvky do každodenního života. Nábytek je vhodný pro užití ve všech typech soukromých venkovních prostor, jako jsou zahrady, atria, dvory ale i zahradní restaurace či uzavřené parky. Je navržen našimi i zahraničními designery.

Společnost mmcité je dodavatelem kvalitních prvků městského mobiliáře. Prostřednictvím drobných prvků mění tvář měst už více než dvacet let. Stala se jedním z největších výrobců městského mobiliáře v Evropě.

Egoé přináší v roce 2015 řadu novinek včetně ojedinělé kolekce zahradního nábytku Máj ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem. Podle slov autora je kolekce nábytku máj ohlédnutím do světa přírody a zahrad, do světa klidu a snění. Nábytek je koncipován v organických formách, záměrně kontrastních k minimalistickým trendům současných interiérů.

Celou kolekci designového zahradního nábytku představuje společnost v nově zrekonstruovaném showroomu na adrese egoé, Pobřežní 66, 186 00 Praha 8 – Karlín a k nahlédnutí je i na www.egoe.cz.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem