Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení značek Eliška Lhotská (jewellery), Optiqa a VS_vendulasulanova

11. 3.-30. 6. / Showroom / Design

Nejméně do 30.6.2019 bude v Showroomu, Klimentská 3, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní prezentace značek Eliška Lhotská (jewellery), Optiqa a VS_vendulasulanova. Všechny fotky z večera i jednotlivých kousků: Petr.

Hned dva labely u nás najdou na jaře svůj nový domov. Jedním z nich je šperk v podání Elišky Lhotské, které se u nás po hostování tak zalíbilo, že zde bude od 11. března nastálo. A aby bylo portfolio designérů co nejpestřejší, doplní ji Optiqa se svými vintage brýlemi.

Rádi dáváme prostor novým projektům. Tím je i label VS_vendulasulanova. Vendula má mnohaleté zkušenosti spoluprací s mezinárodními značkami a tvorbou v zahraničí, kde již několik let také působí. Nyní se profesně rozvíjí v Hamburku, kde se zaměřuje na vytváření denim kolekcí pro mladé a moderní zákaznice.

Značka VS je nově vznikajícím konceptem pro moderní, osobité a dynamické ženy, které milují nadčasové prvky, s důrazem na detail a kvalitu materiálů. Limitovanou kolekci „Black meets white“ představí Vendula v našem Showroom.u už 11. března.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení značek Eliška Lhotská (jewellery), Optiqa a VS_vendulasulanova