Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení značek About leather a Paralel v Showroomu Klimentská

14. 9.-15. 12. / Showroom / Design

Nejméně do 15. 12. 2021 bude v Showroomu, Klimentská 3, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní prezentace značek About leather a Paralel.

about leather

Značka Barbory Musilové .about leather., fungující od roku 2018, se zaměřuje na výrobu ledvinek, kabelek, psaníček a batohů z kvalitní italské kůže, která je druhotným materiálem masného průmyslu. Všechny vzniklé kolekce propojuje jedno motto: “V jednoduchosti je krása”, kterým se Barbora řídí. Všechny produkty vznikají v mini sériích,  v České republice, a jelikož je to ruční práce každý kus originálem. Důležitou hodnotou značky je důraz na udržitelnost, kvalitu, praktičnost a funkčnost, proto Vám tyto kožené doplňky vydrží  v šatníku hned několik let.

 
Naším hostujícím designérem je pro letošní podzim značka pánského oblečení Paralel. U nás v Showroom, nyní najdete šest kousků – sáhněte po univerzálním tričku, originální mikině, pohodlném pyžamu nebo po extra příjemném spodním prádle.
Nadčasové pánské kousky, které můžou hrdě nosit i křehké polovičky.
…..
Všechny fotky z večera: Petr


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení značek About leather a Paralel v Showroomu Klimentská