Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení slovenské značky kabelek PART v Showroomu

končí 7. června / Showroom / Design

Do 7. 6. 2024 je v Showroomu, Klimentská 3, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní prezentace slovenské značky kabelek PART.

Zaplesá nejedno kabelkové srdce!

Slovenská značka kabelek PART.

Inspirované evropskými metropolemi, založené na kvalitním zpracování, zabalené v pořádné dávce minimalismu a nadčasovosti a vystavěné na udržitelnosti a lokální výrobě.
 
Čeká vás záplava barev, tvarů a kožené vůně.

„Značka PART sa zrodila v roku 2017 z lásky k jednoduchosti a kvalitne spracovaným remeselným výrobkom. Názov odkazuje nielen na históriu a tradíciu mesta Partizánske kde návrhy vznikajú, ale aj na všetky časti skladačky, vďaka ktorým vzniká dokonalý produkt. Svoju inšpiráciu nachádzame v rokoch skúseností, ktoré sme nabrali ešte pod značkou Popular, na miestach, ktoré navštevujeme a v našom okolí. Chceme prinášať ľahko rozpoznateľný dizajn s dôrazom na kvalitu spracovania, zabalený v tej správnej dávke minimalizmu. Lokálny však nie je len náš dizajn. Produkcia všetkých kolekcií PART je sústredená na Slovensku a svojim prístupom sa snažíme vytvárať produkty, ktoré budú čo najmenej zaťažovať životné prostredie. Práve preto chceme vytvoriť značku, ktorá bude mať čo povedať. Nielen dnes, ale aj o mnoho rokov.“

Made by PARTFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení slovenské značky kabelek PART v Showroomu