Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení nové kolekce značky WODD

7. 4.-7. 6. / Showroom / Design

Do 7. 6. 2022 bude v Showroomu, Klimentská 3, Praha 1, přístupná zajímavá prodejní prezentace módní značky WODD.

Kabelky jen ze tří ingrediencí – dřeva, kůže a originality

V rodinné firmě tvoříme originální dřevěné kabelky s elegantním a nadčasovým designem. Dva roky jsme pracovali na vývoji jedinečného designu s mnoha původními detaily. Všechny kabelky vyrábíme ve vlastní dílně v České republice. Máme úplnou kontrolu nad procesem výroby. Proto si můžete být jisti, že s kabelkou WODD získáváte originální šperk ze dřeva a kůže. Vaše nová kabelka bude jediná na světě.

Pečlivá ruční práce

Každé kabelce věnujeme desítky hodin ruční práce. Do každého dřevěného dílu vyvrtáme 350 dírek. Ano, ručně. Koženou část přišíváme k dřevěnému tělu kabelky sedlářským stehem. Ručně šijeme také uši. Na každé kabelce najdete přibližně 1000 ručních stehů. Rozhodli jsme se pro ruční šití, tradiční řemeslo náročné na čas a soustředění. Tady se opravdu nedá nic uspěchat.

Harmonie dřeva a kůže

Čím je to dřevo barvené? Přírodou! Dřevo nebarvíme. Nemáme k tomu důvod. Kabelky WODD barví příroda, ne chemie. Záleží nám na tom, aby vám kabelka dělala radost mnoho let. Proto nakupujeme nejkvalitnější anilinovou kůži u špičkového evropského výrobce se 150letou tradicí. S kabelkou WODD máte přírodu stále na dosah.

Elegantní a praktické zavírání

Dřevo není to jediné, co činí kabelku WODD jedinečnou. Zkonstruovali jsme originální magnetické zavírání, které máme chráněné patentem. Praktické, elegantní a bezpečné. Funguje dokonale ve spojení s dřevěným dílem kabelky. Věříme, že si budete otevírání a zavírání kabelky jednou rukou s potěšením užívat.

Doživotní servis zdarma

S kabelkou WODD získáváte bezplatný doživotní servis. O svou kabelku nemusíte mít starost. Pokud chcete mít kabelku stále jako novou, stačí nám ji předat, a my vám ji ZDARMA uvedeme do nejlepší možné kondice. O servis si můžete říct pokaždé, kdy to uznáte za vhodné.

Luxusní také uvnitř

Kabelky WODD jsou dokonalé i na místech, které nejsou na první pohled vidět. Vnitřní prostor vyplňuje sametově hebká kůže na měkkém polstrování. Ten pocit vám udělá radost pokaždé, když do kabelky vložíte ruku. 

Nožky z ebenového dřeva

Nožky jsme vyrobili z ebenu, z velmi vzácného a odolného dřeva. Eben skvěle plní svůj účel, a nožky díky němu zůstanou krásné napořád. 

Povrch ošetřen přírodním olejem

Povrch dřeva ošetřujeme přípravkem z přírodních olejů a vosků, které se používají při výrobě potravin a kosmetiky. Věříme, že jsou tyto složky výborné i pro ochranu naší kabelky. Povrchová úprava splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro použití na dětských hračkách. Tato přírodní bezbarvá vrstva skvěle ochrání vaši kabelku před sluncem, vodou a povětrnostními vlivy.

Název značky WODD

Především je to přesmyčka. Většina lidí si možná při prvním pohledu ani nevšimne, že nejde o slovo WOOD. Název vyslovujeme vód. V angličtině slovo „odd” znamená „zvláštní, neobvyklý”. Když před něj dáme „W” (W jako wood), vznikne nám vlastně zkratka „wood odd“. Takže něco jako zvláštní, neobvykle použité dřevo. A to přesně je u našich kabelek. Je to tedy přesmyčka i zkratka, která dává smysl. Slovo WODD navíc pěkně vypadá. Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení nové kolekce značky WODD