Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení módní kolekce Future Artstyle

28. 7.-31. 8. / IP Submarine Restaurant / Móda

28.7.2017 proběhlo v restauraci IP Submarine, Bělehradská 122, Praha 2 (na I.P.Pavlova) představení módní kolekce Future Artstyle.

Představení nové kolekce „No shame“, která podporuje lesbickou komunitu na Prague Pridu.

Návštěvníci si mohli vyzkoušet a koupit oblečení ze všech kolekcí FA:
• Be proud , Shine , SprinGirl , No shame

Future Artstyle

„Jmenuji se Alžběta Poláková a jsem creative designer ve fashion brand Future Artstyle, která byla založena v roce 2016 za účelem originálního spojení umění s módou.

Ve chvíli, kdy jsem byla na dně z nepředvídatelnosti a osudu života, jsem našla novou cestu, jak se cítit lépe. Touto cestou byl únik ke kreslení obrazů a tvorbě návrhů na tetování. Objevila jsem v tom novou náplň času, zájem, uklidnění i zábavu. Hodiny bolesti a strachu z budoucnosti jsem vložila na papír a našla nejúčinnější terapii, kterou je umění.

Značka Future Artstyle vznikla na základě stránky Future Art s mou uměleckou tvorbou, kam vkládám své obrazy, návrhy a poezii. Každý obrázek či slovo znamená část mé mysli, nálady i mých pocitů.
Spojením slov FUTURE a ART vznikla myšlenka nesmrtelnosti umění, které je součástí každodenního bytí. Slovo STYLE jen podtrhuje originální spojení umění s módou.

Future Artstyle je značka založena na vlastním prožívání, originalitě, stylu a podstatě být sám sebou a být hrdý. Jednotlivé návrhy jsou dělány s odlišnou myšlenkou a jinými pocity, ale se stejným cílem – vyjádřit vnitřní hlas, vnitřní umění, neboli „Find art inside“. FA není jen značka, je to názor, cítění a prožívání. Je to způsob vyjádření podstaty v kráse umění.

Jelikož je tato značka postavená na principu originality, tak každý typ návrhu je pouze v omezeném množství, které se už nebude později opakovat. FA není určeno pro masu lidí, ale naopak pro jednotlivce, kteří mají rádi styl, originalitu a výjimečnost. Každý typ oblečení je k dostání maximálně ve 20 kusech. Podslogan značky: „be you, be proud“ vystihuje tuto myšlenku. Buď hrdý a buď sám sebou. Každý kdo nosí FA je jedním z nás. Osobní přístup, jednání i předání.“

Future Artstyle

http://betuska9.wixsite.com/futureartstyle

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení módní kolekce Future Artstyle