Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Pop-up store Tatjana Warnecke + výstava fotografií Michaely Džurné, Jiřího Růžka a Ondřeje Janů

19. 4.-24. 4. / Ex Post / Fotografie

Pouze do 24.4.2016 bude v galerii Trafo / Ex post, Příčná 1, Praha 1, přístupná módní a fotografická instalace spojená s prodejem zajímavých kousků značky Tatjana Warnecke a s výstavou fotografů Michaely Džurné, Jiřího Růžka a Ondřeje Janů.

Ex Post zahajuje nový projekt, který propojí umění a experimentální módu. Autoři chystají sérii výstav spojených s módou, která bude doprovázena společenskými akcemi, party a happeningy. Jako první v Ex Post ožívá kolekce extravagantní návrhářky Tatjany Warnecke.

V prostoru bývalé pošty se v rámci připravované výstavy „Dress Code – Tatjana Warnecke“ otevírá i nový pop-up store. Na něm je představena trojice fotografů, která pracovala s extravagantními modely berlínské návrhářky.

V novém obchodě budou mít návštěvníci možnost si jednotlivé modely německé designérky vyzkoušet a rovnou zakoupit.

Kromě módy obchod nabídne k prodeji také umělecká díla a později i odbornou literaturu jako doplnění výstavní činnosti Ex Post.

Otevírací dny expozice a prodeje (10% slevy):
20.–21.4. – 16-19 hod.
22.4. (pá) – 16-20 hod.
23.–24.4. – 13-19 hod

http://www.expost.space/shop

Výstavu doprovodí módní přehlídka, která proběhne 22. dubna v rámci party LIBERTINAGE FULL MOON = MILK & HONEY + Le Clan Tatjana Warnecke Berlin kolektivu MILK & HONEY v pražském klubu Le Clan.

Ex Post nově do svého programu zařazuje prezentaci experimentální a klubové módy od mezinárodních designérů. Autoři chystají sérii výstav spojených s módou a doprovodným programem ve formě společenských akcí a happeningů. Daná kolekce bude vždy dostupná v pop-up storu v průběhu konání akce.

Ex Post – www.expost.space
Tatjana Warnecke – www.tatjana-warnecke.com
Michaela Džurná – www.facebook.com/Michaela-Dzurna-814172258619916
Jiří Růžek – www.jiriruzek.net
Ondřej Janů – www.januondrej.blogspot.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Pop-up store Tatjana Warnecke + výstava fotografií Michaely Džurné, Jiřího Růžka a Ondřeje Janů