Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Pop-Up Nádrž – nových design a módních značek v Koncept Story

26. 4.-22. 7. / Koncept story / Design

Do 22.7.2016 bude v showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, běžet zajímavá prodejní prezentace nových značek nazvaná Nádrž.

PLAVKY, LABUTĚ A VODA. SHOWROOM KONCEPT STORY SE CHYSTÁ NA LÉTO PROMĚNOU V NÁDRŽ

Holešovický showroom mladého designu a užitého umění Koncept Story vítá jaro dalším tematickou instalací, tentokrát na téma “Nádrž”. Až do konce července se budou moci fanoušci českých návrhářů seznámit s novými kousky stálých členů kolektivu Koncept Story, ale jak už je zvykem i s prací jejich hostů – tentokrát značkami Plove, Kutulu a LLEV.

“Téma našich pravidelných tříměsíčních pop-upů se vždy snažíme spojit se samotným prostorem showroomu, který má úžasnou historii. Minule jsme v rámci tématu Mléko vzpomínali na časy, kdy se zde nacházela mlékárna, nyní připomeneme nádrž, která byla na Řezáčově náměstí údajně za druhé světové války,” vysvětlila za designéry Koncept Story pozadí tématu Eliška Lhotská.

Ve své třetí dočasné instalaci přivítá showroom opět tři hosty: značky Plove, Kutulu a LLEV. Pavlína Miklasová, která stojí za plavkami PLOVE, představí jemnější, éteričtější a vyzrálejší modely ze zbrusu nové kolekce. KUTULU je na české scéně relativně novou značkou dřevěných hraček a tvoří ji designérka Pavla Boháčová, grafické studio Soudva, konstruktér Eduard Chabr a Tomáš Anděl. Hlavní poznávací značkou je perfektní ruční zpracování, geometrické tvary a jasné barvy. Studio LLEV Evy a Marcela Mochalových je naopak renomovanou stálicí českého designu, v Koncept Story představí jak své “bestsellery”, tak nové kousky.

V rámci pop-upu Nádrž proběhne kromě prezentace výše zmíněných hostů také slavnostní přivítání nové stálé členky Koncept Story Kristýny Pleskové, která se ve své práci momentálně zabývá velmi netradičním propojením porcelánu a břidlice.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Pop-Up Nádrž – nových design a módních značek v Koncept Story