Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Otevření Holy Cow – vegan boutique (obuv)

20.6.2017 byl v Továrně, Dělnická 63, Praha 7, otevřen butik Holy Cow.

Holy Cow je obchod s botami a doplňky od světových veganských značek.

Nabízíme pouze věci, které vypadají a fungují přinejmenším stejně dobře, jako konvenční výrobky. Abyste si už nemuseli vybírat, jestli nakoupíte podle svého vkusu, nebo svědomí.

Veganské boty jsou takové, při jejichž výrobě nebyly použity žádné materiály živočišného původu. Protože to zkrátka není vůbec potřeba! Naše boty jsou vyráběny z toho nejsofistikovanějšíh materiálu – mikrovlákna. Jedná se o italskou umělou useň z přirozeně elastických mikrovláken. Na rozdíl od levné koženky nebo PVC je to lehký, jednovrstvý, odolný, prodyšný a zároveň voděodolný materiál, který se snadno udržuje a je tedy pro výrobu bot ideální. Obuv je poddajná a po nějaké době nošení se přizpůsobí noze.

Wills London je mladá londýnská značka vyrábějící městskou obuv a doplňky s čistým designem, šité v Portugalsku bez vykořisťování zvířat ani lidí.

Good Guys don’t wear leather je výrobcem veganské obuvi pro náročné, vyznačující se především špičkovou kvalitou zpracování. Perfektní design a materiály, navrženo v Paříži, šito v Portugalsku.

https://www.facebook.com/HolyCow.cz/?fref=nf

http://www.holycow.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Otevření Holy Cow – vegan boutique (obuv)