Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Oslava 10 let galerie Praguekabinet

21.5.2019 proběhla oslava 10 let galerie Praguekabinet, Platnéřská 13, Praha 1.

V Praguekabinetu mimo jiné najdete obrazy známé malířky Evy Sakuma, špičkový sklářský design Františka Víznera, obrazy špičkového malíře Tomáše Němce, práce světového známého Piera Fornasettiho, obrazy Dity Štěpánové, design kousky Arika Levyho, Niky Zupanc, Jakea Phippse, keramiku a porcelán Milana Pekaře, úžasné sklářské kousky Filipa Dobiase či hravý design Jerryho Kozy a Anny Kozové.

Vítejte v praguekabinetu, v němž design, starožitnosti a umění tvoří jedinečnou souhru. Najdete v něm interiérové doplňky, nábytek a umělecká díla, které jsme pro vás vybrali ve Skandinávii, v Itálii, Francii a České republice. Nabízíme vám objekty výjimečné hodnoty, což vyplývá z jejich autorství (tvůrci patří ke špičce uměleckého či designérského světa), ze způsobu jejich zpracování anebo z počtu exemplářů, v němž byl daný předmět vytvořen (limitované edice, unikátní kusy). Většina objektů v praguekabinetu v sobě soustředí více těchto aspektů.

Nabídka v praguekabinetu je periodicky doplňována o nové přírůstky. V případě, že hledáte do vašeho interiéru nový prvek, ale nenašli jste jej v naší aktuální nabídce, můžeme pro vás vyhledat objekt či umělecké dílo přímo pro daný interiér. Praguekabinet poskytuje zároveň i poradenství a nabízí realizaci v oblasti interiérového designu soukromých a veřejných prostor (spolupracujeme s nejlepšími odborníky v daných oblastech).

Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Praze, kde vám předvedeme nabízené objekty, můžete si zde prohlédnout katalogy námi zastupovaných značek a osobně se seznámit s kabinetem.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Oslava 10 let galerie Praguekabinet