Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Opening Showtheroom

22. 11.-31. 12. / Showtheroom /

22.11.2017 se konal slavnostní Opening nového Showtheroom, Náplavní 3, Praha 2.

Jak už název napovídá, pod značkou Showtheroom se ukrývá prodejní místo se zaměřením na bytový design a módní doplňky. Nabízí možnost setkat se s designéry, nechat si poradit v oblasti designu, zadat zakázkovou výrobu nebo si jen tak popovídat o procesu tvorby.
Prodejní prostor je rozdělen na dvě části. V přední místnosti se dohromady představí především užité produkty z porcelánu, betonu a skla od značek Nalejto a Vobouch. Zadní část, která je jednak výstavním prostorem a zároveň dílnou, kde mohou zákazníci sledovat i proces výroby, je věnována značce Mumray.

Značka Mumray se specializuje na výrobu dámských i pánských tašek, kabelek a batohů s důrazem na kvalitní zpracování a výběr materiálů.
Studio Nalejto se zaměřuje především na tvorbu produktů z porcelánu. Například čajových setů, jídelních souborů, váz, šperků, hraček nebo svítidel. V portfoliu značky, najdete ale i produkty, které se pohybují na pomezí volného umění nebo experimentu.
Hlavní dominantou studia Vobouch je kombinace materiálů. Tento přístup je charakteristickým prvkem značky. Jejich kolekce, kombinující například
porcelán, beton, kov, kůži či sklo, přesahují do volného umění.

Pro prodejnu vznikl autorský mobiliář z dílny studia Vobouch a veškeré prostory prošly rekonstrukcí.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Opening Showtheroom