Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Opening party Showroomu Londýnská 38 – Live Sweaters , Danny P. a Prague tailor

4.6.2019 proběhla Opening party Showroomu Londýnská 38, Praha 2 – Live Sweaters , Danny P. a Prague tailor.

Sdílený prodejní a výstavní prostor spojil tři lokální značky na jednom místě. Společným je kvalitní produkt, láska k řemeslu a snaha tvořit nadčasovou módu.

Danny P. (Daniel Piterák & Lukáš Vondráček)- ručně vyrobené kožené peněženky, obaly, tašky, opasky, atd.

Live Sweaters (Michal Richter) – svetry z merino vlny s originálním designem.

Prague tailor (Petra Györgyová) – pánské originální bespoke košile.

Poprvé je zde zveřejněna první dámská limitovaná kolekce pod značkou Petra Györgyová fashion brand.

Zakladatel značky LIVE SWEATERS, Michal Richter, výstižně popisuje hlavní benefity merino vlny z kterých jsou svetry i ostatní produkty vyráběny: „Merino vlna je přírodní funkční materiál, který tím, že dýchá, v zimě hřeje a v létě chladí. Další plus je, že nepohlcuje pachy, takže se nemusí tak často prát. Přesto i po několika vypráních vypadá materiál jako nový. Svetr z merino vlny si zkrátka nekupujete na jednu sezónu, ale na několik let. Jedná se o vlnu, kterou lze nosit v létě i v zimě a v tom je její největší výhoda.“

Design, business casual, golf

Momentálně pod značkou Live Sweaters můžete objevit dvě řady pánských svetrů – Design a business casual. Designové svetry s ilustracemi byly navrženy zejména pro kreativní lidi – umělce, hudebníky, architekty, marketéry. Pro ty, kteří mají rádi jedinečnost a kvalitu a ocení přidanou hodnotu designu na svetru. Kolekce Business casual je stvořená pro nošení do kanceláře či na jednání a najdete v ní vesty a svetry. Ty jsou na první pohled rozeznatelné díky jinak barevné manžetě na pravém rukávu a jsou ideální volbou pro nošení na košili či na tělo a pod sako.

Firma Live Sweaters se taktéž chystá proniknout i na dámský trh a návrhy na dámské business svetříky už vznikají.  Nicméně už teď se mezi zákazníky najdou i ženy: „Máme zkušenost, že dámy si rády koupí i pánský designový svetr, který nosí jako „oversize“, dodává Richter.

Zajímavou alternativou může být také možnost nechat si ušít svetr na míru!

Výborné vlastnosti oděvů z merino vlny se skvěle hodí pro náročné, a tak vznikla golfová kolekce, resp. zcela nová česká golfová značka TMG, za kterou kromě Michala Richtera stojí Tomáš Pospíšil. Ten je vášnivý golfista, návrhář a krejčí. Obě značky vyrábí svetry, vesty a polo trika ze 100 % merino vlny extra fine.

 „Jsme rádi, že jsme se s kolegy, Petrou Györgyová a Danny P. dohodli na vzájemné spolupráci a otevřeli tento showroom. Produkty se vzájemně doplňují, jsou ryze české a ke všemu si na ně zde zákazníci mohou „sáhnout“ a vyzkoušet si je na vlastní kůži“, dodává mladý podnikatel.

Otevírací doba je každý všední den od 15:00 hod do 19: hod. Vždy zde naleznete jednoho ze zástupců značek, který Vám ochotně odpoví na veškeré Vaše dotazy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Opening party Showroomu Londýnská 38 – Live Sweaters , Danny P. a Prague tailor