Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Módní prezentace a výstava Collab x Signature

Do 12.3.2018 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná módní prezentace Collab x Signature.

Přecpané šatní skříně školními abstraktními modely a obavy z budoucí kariéry. Stejně jako na mnohých dalších školách i studentům návrhářství vždy nejvíce chybí zkušenosti a styk s realitou. Proto se SIGNATURE store & cafe a Vyšší odborná škola oděvního návrhářství rozhodli připravit začínajícím designérům životní zkoušku – kolekci COLLABxSIGNATURE.

Devatenáct studentů a úkol vytvořit nositelnou kolekci s důrazem na dobře zvolené materiály, přesné technologie a poutavé detaily tak, aby výsledek zazářil nejen na přehlídkovém mole, ale i venku na ulici. Po tom, co všichni studenti po nesčetně konzultacích a hodinách probdělých nocí nad šicími stroji představili své výsledky, bylo vybráno deset nejlepších, kteří budou své modely prezentovat a nabízet k prodeji.

Vybranými studenty jsou:

Jarošová Kamila // AMI
Sklenářová Bára
Pánková Lada // LP
Kobylyatskaya Yana // YOUNK
Dyršmídová Aneta // Anys
Auterská Kateřina // Berry
Dančová Vladimira // Wanda Dancova
Kučerová Lucie // Váš originál
Dufková Kristina // KIMI
Vosejpková MarieFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Módní prezentace a výstava Collab x Signature