Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Módní přehlídka Šárky Bosákové v Kvalitáři

24. 3.-24. 3. / Kvalitář / Móda

24.3.2016 proběhla v Galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1, módní přehlídka Šárky Bosákové.

Šárka Bosáková představila svou kolekci Luminous Heart /TS2016 inspirovanou australským obzorem, syrovou silou země a kosmopolitismem.

V roce 2013 se Sharka Bosakova u nás představila samostatnou přehlídkou na Mercedens-Benz Prague Fashion Week, 2011 na MBFF v Australském Brisbane a byla rovněž finalistkou Melbernskeho DEBUT 2011. Letos se vrací na naše mola s projektem Czech Fashion Council na téma Body Construction a 3D tisku a krom toho její kolekci můžete shlédnout právě u nás.

Kolekce Luminous Heart je prodchnuta hledáním podstaty linie, formy oděvu ve spojení s pohybem, akcentovaná grafickou polohou tisku. Autorka se fyzicky inspiruje prostředím, je bytostně přítomna v soustředěném okamžiku, kdy slunce zaniká a člověk si uvědomuje jak moře tvoří obzor.

Její oděvy jsou průmětem těchto inspirací, ztělesňují přesah materialový tak střihový, naplňují charakter, dotek.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Módní přehlídka Šárky Bosákové v Kvalitáři