Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Mezzosáž Sin Sinthia: Na pokraji nekonečna

17. 2.-17. 3. / Café Trojka /

Už jen do 17.3.2018 bude v Café Trojka, Záhořanského 6, Praha 2, přístupná výstava obrazů malířky a tatérky Sin Sinthia: Na pokraji nekonečna.

(Martina Macíková)

Autorka o sobě:

Už jako malou holku mě zajímalo, co je mezi nebem a zemí.

Tužku v ruce jsem prý měla od narození a má všestranná zvídavost s láskou k tajemnu byla neukojitelná. Prahla jsem po možnosti se projevovat a zároveň něco velkého objevit.

I když jsem se snažila, na matiku jsem nikdy nebyla – tak mne během povinné školní docházky zapsali na výtvarné hodiny. Tam jsem každý týden chodila tvořit, učit se trpělivosti a jak se vyhnout dloubnutí při rytí linorytu.

Brzy jsem pochopila, že mám ještě co zlepšovat…

Po ne příliš zdařilém, avšak zajímavém roce na oděvním návrhářství jsem vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v oboru výstavní a prostorový design.

Škola mi dala nejen skvělé studium plné zkušeností, zážitků a legrace, také možnost rozvíjet svůj talent, kterým jsem byla obdařena a velice si jej vážím.

Až tehdy jsem si uvědomila, že opravdu objevuji – ale sama sebe.

http://blacksigntattoo.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Mezzosáž Sin Sinthia: Na pokraji nekonečna