Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

MBPFW Přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána

6. 9.-6. 9. / Koncept story / Móda

6.9.2016 proběhla u módního a design showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, zajímavá módní přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána. Poznámka pro zájemce: nejdřív je Petrův záznam přehlídky (je lepší) a až pak ten můj.

Fanoušci futuristických a konceptuálních tendencí v módě a šperku mohli jásat. V holešovickém showroomu mladého designu Koncept Story v rámci letošního Mercedes Benz Prague Fashion Week proběhla jedinečná módní performance pod širým nebem s názvem My little square, ve které své vesmírné inspirace propojily respektovaná taneční umělkyně Jana Vrána a dvě hostující designérky Koncept Story, šperkařka Dana Bezděková a módní návrhářka Lucie Erban Marešová.

„Na ruce nosíš prsten, který vypadá jako malý čtvereček. Jednou jsi ho našla na zemi, nevzpomínáš si už, kdy a kde se to stalo, ale víš jistě, že těsně před tím spadla třpytivá hvězda a ty sis něco přála, “ zvali na performanci designéři showroomu Koncept Story. Touto akcí pomyslně navázali na povedenou módní performanci Milky Way, která na pražském Řezáčově náměstí proběhla během Mercedes Benz Prague Fashion Week v březnu 2016 a mezi diváky slavila nevídaný úspěch.

Novinky si však nepřichystali pouze hosté Koncept Story. Zbrusu nové produkty předvedlo i stálé osazenstvo holešovického showroomu třeba šperkařka Kristýna Malovaná poprvé sáhla po nerezové oceli, Nastassia Aleinikava ukázala kolekci, kterou vytvořila pro label Lake a ukrajinský týden módy a ve které hraje hlavní roli artyčok, a Petra Pitelková alias Petiteé představila Three Little Stories, tedy jedinečné šaty, které s úspěchem prezentovala na renomované akci Fashionclash v Maastrichtu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
MBPFW Přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána