Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Lenka Falušiová: Je-li tma klidná, pohne se jas

Do 3. 5. 2015 bude v Dalerii k.art.on, v objektu Karlin studios, Křižíkova 34, Praha 8, přístupná výstava Lenky Falušiové: Je-li tma klidná, pohne se jas. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Precizní dokonavá kresebnost či naopak výmluvná čistota grafik Lenky Falušiové /1988/ přináší osvěžující pohled na dokonale tradiční grafické postupy a staví tak diskuzi o nelehké pozici současné grafiky za divákovo zorné pole. Klasickým černobílým zobrazením a „zíráním“ do snadno všeříkající lesní krajiny nezabředává do klasických klišé, ale naopak získává na bezbřehé nadčasovosti. Paralelně vznikající fotografická linka soustavně doplňuje autorčinu fascinaci krajinou, světlem a druhým pohledem.

První výstava v galerii k.art.on z nového programového přístupu VIRTUÁLNÍ KURACE. Jak ovlivní výslednou prezentaci fyzická nepřítomnost kurátorů při přípravě, vernisáži a průběhu výstavy?Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Lenka Falušiová: Je-li tma klidná, pohne se jas