Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Léna Brauner & IM Cyber – KlokArt launch party

30. 3.-30. 3. / The Chemistry Gallery / Móda

30.3.2017 proběhla v The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7, prezentace charitativního projektu Lény Brauner & IM Cyber.

Výtvarnice Léna Brauner a DJka IM Cyber jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální spolupráce pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

„Spolu“ – tak Léna Brauner a IM Cyber pojmenovaly svoji vůbec první společnou tvorbu. Jejím výsledkem je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky a skicové bloky. Každý, kdo si jejich KlokArt kolekci zakoupí, si zároveň bude moci stáhnout unikátní hudební mix.

„Hlavní myšlenkou bylo, že máme pracovat “spolu”, tudíž jsme se “propojily” v jednu okřídlenou můru, která by měla dětem přinášet krásné sny. Na ty je naladí i náš speciální soundtrack. Je kouzelné, když se může obraz rozeznít, a naopak – když hudba dostane křídla,“ jednohlasně kvitují spolupráci Léna Brauner a IM Cyber.

Motiv pro Klokánky představily Léna Brauner a IM Cyber ve čtvrtek 30. března 2017 v pražské Chemistry Gallery. Jejich kolekce bude následně v prodeji na Mall.cz a Slevomat.cz.

www.klokart.cz
www.klokanek.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Léna Brauner & IM Cyber – KlokArt launch party