Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Launch pop-up prezentace šperků ANTIPEARLE ve studiu s t o l e n

23.10.2017 proběhla ve studiu S t o l e n, Radlická 180/50, Praha 5, prezentace šperků Antipearle pro zákazníky. Šperky zde budou i nadále prezentovány pro vážné zájemce a spíše po předchozím objednání.

Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků ANTIPEARLE stojí designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová.
Svoji vášeň pro estetiku, módu a potápění propojila v navrhování vlastních designových šperků z precizně vybíraných ušlechtilých kovů a kombinuje je s kvalitními pravými perlami, které dodávají šperkům na tradici, luxusu a současnému šmrncu zároveň. Prostřednictvím svých šperků, které stojí na pomezí punku a luxusní módy a jsou jakýmisi esencemi přírodních forem a cyklů vzdává designérka hold rozmanitosti podmořského světa.

V roce 2012 vyhrála značka Antipearle prestižní cenu redaktorů na Designbloku v kategorii šperk a značka byla nominována na cenu Czech Grand Design. Šperky jsou pravidelně publikovány v českých edicích módních a lifestyleových časopisech jako Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Dolce Vita, InStyle, Elle, Luxury Guide.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Launch pop-up prezentace šperků ANTIPEARLE ve studiu s t o l e n