Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Laboratorium: Anatomy of Air: 20. výročí tak trochu jiného modelu tenisek Air Max 95 Nike

5. 8.-8. 8. / Garage store / Design

Už jen dnes a zítra (pátek a sobota 7. – 8.8.2015) bude otevřený zajímavý Pop up store Laboratorium: 20. výročí tak trochu jiného modelu tenisek Air Max 95 Nike, od 11 do 19 hod na adrese Veverkova 6, Praha 7 (jedná se o akci Garage store & Sneaker Barber shopu).

Najdi šíleného vědce v bílém plášti, řekni mu vzdušné heslo „AIR“ a budeš vpuštěn do speciálního Laboratoria, kde ti u příležitosti 20. výročí tak trochu jiného modelu tenisek Air Max 95 Nike představí dva nové typy – Air Max 95 Ultra Jacquard a dámské provedení Air Max 95 Ultra.

Kromě těchto dvou modelů bude na místě i speciální limitovaná edice Air Max 95 Greedy, jinak známá jako „What The“. Pokusy na tobě provede uznávaný barmanský laborant Pavel Tvaroh.

Kromě obdivování v laboratoři si zde tenisky můžete také zakoupit.

Doraz i ty oslavit výročí dalších sneakers z ikonické řady Air Max!Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Laboratorium: Anatomy of Air: 20. výročí tak trochu jiného modelu tenisek Air Max 95 Nike