Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest publikace Veronika Richterová a Michal Cihlář: Japonsko v detailech

2. 6. 2021 proběhl v Galerii Jaroslava Fragnera, Betlémské náměstí 5a, Praha 1, slavnostní křest publikace Veronika Richterová a Michal Cihlář: Japonsko v detailech.

Křest proběhl při příležitosti proběhlé výstavy Praha-Tokio (která byla v GJF k vidění do 13. 6. 2021, viz. můj report).

Kmotrou knihy byla japanoložka Kateřina Ťupová.

 

Veronika Richterová, Michal Cihlář, JAPONSKO V DETAILECH – 1166 fotografií, 2 cestovní deníky, kresby, výtvarné inspirace, fakta i zcela subjektivní dojmy sochařky a grafika. Zkoumají současné Japonsko prostřednictvím všedních detailů, jako jsou nápojové automaty, kanalizační poklopy nebo třeba obrázkové cedule v metru. Kniha volně navazuje na jejich autorské publikace Cuba v detailech, Kambodža v detailech či knihu Ostrov, dva kubánské deníčky.

https://www.veronikarichterova.com/produkt/japonsko-v-detailech/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest publikace Veronika Richterová a Michal Cihlář: Japonsko v detailech