Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest nového díla Elišky Podzimkové: Filipíny, které je i na limované edici rumu Don Papa a zahájení výtvarné soutěže

Do 31. srpna 2022 můžete v rámci festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná v Letenských sadech, Praha 7, v aréně Don Papa – Filipína navštěvovat krásnou a velmi zajímavou instalaci známé výtvarnice Elišky Podzimkové. Otevřeno denně od 14:00 do 22:00 až do konce festivalu.

Přijďte si prohlédnout Eliščinu výstavu rozpohybovaného filipínského zvířectva 🐸, zasoutěžit o dárky Don Papa v maringotce-střelnici 🎯 a ochutnat drinky, které už nikdy nikde jinde neochutnáte 🍹.

Hlavní cenou pro vítěze nové výtvarné soutěže Don Papa bude měsíční art rezidence na Filipínách.

Na přípravě soutěže spolupracuje Galerie Budoart: www.budoart.cz

Na akci v rámci Letní Letné současně proběhl i křest limitované art tuby rumu Don Papa z dílny výtvarnice Elišky Podzimkové. 

Nové dílo Elišky Podzimkové, které bylo v rámci festivalu Letní Letná slavnostně odhaleno, se vám rozhýbe pomocí aplikace Artivive.

Eliška Podzimková vystudovala Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku obor animace a následně 3D animaci na New York Film Academy. Pracovala jako markentingový specialista a animátor pro New York Film Academy. Dnes pracuje v České republice a živí se jako umělec na volné noze.

Byla autorkou účtu @animateny na Instagramu, který ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Eliška se snaží ukázat všední okamžiky každodenního života, prostřednictvím dokreslené fotografie, tak aby se lidé na chvíli pozastavili a pousmáli. Spolupracovala se světově známým kuchařem Jamiem Oliverem, svou kreslenou fotografií obsadila titulní stránku New Yorského deníku Metro, fotila pro americký Vogue magazín a vytvořila projekt Dokreslené Česko se zpravodajským portálem iDnes. Pracovala na turné s Tomášem Klusem a připravila projekt AnimateCancer se svou bývalou doktorkou z dětské onkologie.

www.eliskap.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest nového díla Elišky Podzimkové: Filipíny, které je i na limované edici rumu Don Papa a zahájení výtvarné soutěže