Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest nové Use-It mapy Prahy

19.7.2016 se v klubu La Loca v Mosaic House, Odborů 4, Praha 2, konal slavnostní křest nové Use-It mapy Prahy.

Mapu pokřtili zakladatelka iniciativy Use-It Eva Křížová, ředitelka Prague City Tourism Nora Dolanská a lovec levných letenek Jiří Spolek (zakladatel serveru Zaleťsi.cz).

———–

Mladí cestovatelé mají jiné potřeby, a proto potřebují jiné informace. „Kam jít na koncerty zadarmo? Mám čas jen na jedno muzeum, které? Platí tu holky za sebe? Chci klub bez turistů, kam chodíte vy?“

Čím dál více evropských měst poskytuje mladým cestovatelům své USE-IT mapy a průvodce, internetové stránky a informační centra.

Nejdůležitější je, že USE-IT nemyslí jen na turistický ruch. USE-IT umožňuje mladým cestovatelům vymanit se z turistické bubliny, setkat se s místními mladými a aktivně objevovat OPRAVDOVÉ město.

A nemluvíme o malé cílové skupině, ale o 20 % všech individuálních cestovatelů. Takový dav si zaslouží zvláštní pozornost a ta se jmenuje USE-IT.

Obliba USE-IT map stále stoupá, svědčí o tom rostoucí poptávka i fakt, že nové USE-IT iniciativy v Evropě rostou jako houby po dešti. Aktuálně vyšlo, nebo brzy vyjde mapa ve 40 městech, od Portugalska až po Ukrajinu.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest nové Use-It mapy Prahy